Běh kolem Zamilovaného hájku 2005 - 24. ročník (1. 5. 2005)

V neděli 1. května 2005 jsme pořádali 24. ročník Běhu Kolem Zamilovaného hájku. Účastníci se sešli v širokém věkovém rozpětí – od předškoláků až po ty hodně zkušené.

Za poměrně velmi teplého počasí se běžci postupně vydávali na trať závodu. V jednotlivých kategoriích byla většinou konkurence  malá a tak bylo těžké podat vysoké  výkony. Přesto všichni závodníci, kteří se vydali na trať, závod dokončili a odměnou jim byl pohár či další ceny. I v takto těžkých podmínkách vznikl jeden traťový rekord. Vytvořil jej Martin Jelínek v kategorii nejmladších hochů a překonal tak řadu let platný rekord Brhlíka.

V následujícím fotbalovém turnaji porazili Hosté Vlčí stopu těsně 3:2 a odnesli si putovní pohár.

Pasákový zápas mezi tradičními soupeři – současnými a bývalými členy oddílu – skončil výrazným vítězstvím Vysloužilců.  I přes snaživý výkon a vydatnou podporu Vlka a také Broňka současní oddíloví členové na Vysloužilce nestačili. Putovní cenu si vítězové neodnesli, protože ji po loňském vítězství pozapomněli vrátit. 

A tradiční závěrečný fotbalový zápas – bývalá a současná Vlčí stopa – se již druhým rokem neuskutečnil. Nikdo si na něj totiž nezarezervoval čas.

Snad příště, na tom 25. ročníku!

Baghíra

 

Photo by Ježek

Zahajovací nástup. Rekordman Martin Jelínek v cíli. Start starší kategorie. Vyčerpaná Brusinka dobíhá do cíle.

 

Mník v nejstarší kategorii vítězně protrhává cílovou pásku. Fotbalový turnaj. Předávání cen. Závěrečný nástup.

 

Baghíra představuje pohár za fotbalový turnaj. Dělba ceny. Pasák - taktické domluvy I. Pasák - taktické domluvy II.