Stěhování podsad ze Lhoty do Lhoty (7. 10. 2006)

Tak 7. 10. 2006 oddílové podsady a další táborové zařízení opustily po několika desítkách let Dlouhou Lhotu! Díky Ježkovi nalezly nový "domov" v jiné - nedaleké - Lhotě.

Na přesunu podsad a stavbě "přístřešku" pro ně se podílela celá řada bývalých členů oddílu a oddílových přátel a dokonce i jeden ze členů současných. Všem patří velké poděkování za obětavost a pracovní nadšení. A i když to bylo občas dost napínavé - třeba když se pokazilo nákladní auto - bylo to velmi milé setkání. Zcela neplánovaně bylo nutné dokončit střechu ještě v neděli, a to obětavě s Ježkem zvládli Šípek a Plšík.

Baghíra

Photo by Baghíra.

Takto přečkaly podsady poslední rok v Dlouhé Lhotě. Nakládáme...! Pro hloubavé co je to napsáno na boku auta dopisuji: carrelli elevatori - assistenza - vendita - noleggio. Jídlo musí lahodit i oku! Naložili jsme, teď zase musíme auta vyložit (zde je akční Vážka).

 

Malina a Lachtan tak, jak je známe ... aneb oběd se vaří. Nejdříve pevné základy... ... a stavba roste. Střet minulosti a současnosti: Hrášek a Datlík.

 

   
Finišujeme. A je to!